Si te ndalojme DON'T SEND ERROR !!!

Shko poshtë

Si te ndalojme DON'T SEND ERROR !!!

Mesazh  carrti prej Sun Sep 28, 2008 5:43 pm

Ne qoftese deshironi qe te mos ju shfaqet raporti DON'T SEND ERROR ndiqni hapat e mepshtem::1.Shko ne My Computer dhe me te djathten e mausit kliko mbi properties Pastaj shko tek Advanced Pastaj shko tek "error reporting button" Kliko Disable error reporting dhe me ne fund Kliko OK
avatar
carrti
Admin

Numri i postimeve : 21
Join date : 28/09/2008
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit http://besart-e.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi