Krijo Shortcut Per Me Qel Dhe Me E Mshel CDDVD Drive

Shko poshtë

Krijo Shortcut Per Me Qel Dhe Me E Mshel CDDVD Drive

Mesazh  carrti prej Mon Sep 29, 2008 1:42 pm

Per me e formu qet shortcut ndiqi keto hapa:
1.Zbrite programin e vogel tooler qe linku: tooler: http://programyaionela.republika.pl/english/tooler.zip
2.Staroje programin dhe krijo shortcut ne desktop per me e qel dhe me e mshel CD/DVD Drive.
3.Tash right click ne shortcut ne desktop dhe regulloje Ctrl+Alt+E per me e qel dhe Ctrl+Alt+C per me e mshel.
4.Dhe aq e shtyp tash Ctrl+Alt+E per me e qel dhe Ctrl+Alt+C per me e mshel
avatar
carrti
Admin

Numri i postimeve : 21
Join date : 28/09/2008
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit http://besart-e.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi