trick per kompjutera provone

Shko poshtë

trick per kompjutera provone

Mesazh  bongo prej Mon Sep 29, 2008 2:33 pm

do Zoti nuk po postoj gabimisht e po du mju kallxu ni trik per pc tuaj qe duhet te gjith ta provoni krejt qka duhet te beni eshte

START>>>ALL PROGRAMS>>>NOTEPAD>>>
ne notepad shkruni keshtu kjo qka eshte ne thonjeza eshte ajo qe ju duhet te shkruni pra""""bush hid the facts"""" pra shkrujeni ne notepad ruajeni ne desktop e kini aty majtas dhe verjani emrin """bush """" edhe hapeni text documentin qe ju ka dal ne desktop edhe shiheni

PS:kallxoni qka ju ka dal edhe pse ju doli ndryshe nese mundet dikush mja qellu

tung

BECKS
avatar
bongo
Admin

Numri i postimeve : 12
Join date : 29/09/2008

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi