Qite emrin tan te Internet Explorer

Shko poshtë

Qite emrin tan te Internet Explorer

Mesazh  carrti prej Mon Sep 29, 2008 1:38 pm

1.Klikojm START
2.Klikojm RUN
3.Shkrujm- gpedit.msc
------------------------------
4.User Configuration
5.Klikojm Windows Settings
6.Klikojm Internet Explorer Maintenance
7.Klikojm Browser User Interface
8.Klikojm Browser Tittle:
9.Shtypim Costumize Tittle Bars
-----------------------------------------
10.Shkruani Emrin ose Nicknamen Tuaj !
-------------------------------------------------
Dhe Ne Fund Hapni Internet Explorer Dhe Do Shihni Rezulatatet
systemm32 i/e shkëputur Shto Tek Reputacioni i systemm32 Reporto Postime Të Papëlqyeshme
avatar
carrti
Admin

Numri i postimeve : 21
Join date : 28/09/2008
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit http://besart-e.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi