Web faqe per tatuazha

Shko poshtë

Web faqe per tatuazha

Mesazh  carrti prej Mon Sep 29, 2008 1:37 pm

e shkruni emrin jot dhe aty del psh nje kurve dhe duke u vdeshur dhe aty ka nje tatuazh

me emrin jot ose naj sen tjeter shikojen i e fort esht:

Link:
http://www.crustydemons.co.uk/UK/tattoo_parlour/
avatar
carrti
Admin

Numri i postimeve : 21
Join date : 28/09/2008
Age : 25

Shiko profilin e anëtarit http://besart-e.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi